Shenzhen Lier Machinery Equipment Co., ltd

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Lier Machinery Equipment Co.,ltd

dobra jakość Maszyna do lodu z wodą morską na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do lodu z wodą morską na sprzedaż
Bardzo się cieszę, że mogę współpracować z Twoją firmą LIER, nie tylko z najlepszą jakością maszyny do lodu, ale również z najlepszymi usługami. Mam nadzieję, że będziemy długo współpracować.

—— Mr, Ahmed Mujah

Good quality with good price, LIER is the best choice.

—— Mr. Meupa Dayou

LIER is the excelent flake, tube and block ice machines manufacturer .

—— Rodolfo Barrios

Firma Lier produkuje płatkowane maszyny do lodu od 10 lat. Dzięki stabilnej jakości maszyny, szybkiemu wychłodzeniu lodu i wystarczającej produkcji lodu dziennie, LIER zawsze był moim dobrym partnerem.

—— Primitivo Ghislain

Im Online Czat teraz

Shenzhen Lier Machinery Equipment Co.,ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Shenzhen Lier Machinery Equipment Co.,ltd Shenzhen Lier Machinery Equipment Co.,ltd Shenzhen Lier Machinery Equipment Co.,ltd Shenzhen Lier Machinery Equipment Co.,ltd Shenzhen Lier Machinery Equipment Co.,ltd Shenzhen Lier Machinery Equipment Co.,ltd Shenzhen Lier Machinery Equipment Co.,ltd Shenzhen Lier Machinery Equipment Co.,ltd
Lier's factory Company front desk Foreign trade sales office area Meeting room Customer Reception Room Multinational exhibition Our accessories Success case

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Agent
Importer
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : LIER
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 400000-700000
Rok założenia : 2009
pc Export : 80% - 90%

Shenzhen Lier Machinery Equipment Co., Ltd. przestrzega zasady zorientowanej na jakość, uczciwej i pragmatycznej; dzięki energooszczędnej i przyjaznej dla środowiska koncepcji projektowania, nauka i technologia przodują w dziedzinie innowacyjnego myślenia, profesjonalnego zaangażowania w rozwój, produkcję, sprzedaż, inżynieryjną instalację wyposażenia do maszyn do lodu i serwis posprzedażny. Produkty przeszły europejską certyfikację CE, SGS i inne międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa.

Shenzhen Lier Machinery Equipment Co., Ltd. posiada zakład produkcyjny typu przemysłowego o powierzchni prawie 10 000 metrów kwadratowych, z obróbką mechaniczną na dużą skalę, spawanie blach, obróbkę cieplną, montaż i montaż instalacji elektrycznych. Jest to jeden z pięciu dużych producentów płatków lodu w Chinach o najsilniejszej mocy procesowej, pełnym wyposażeniu produkcyjnym i zaawansowanej technologii produkcji. Jej starsi specjaliści w dziedzinie inżynierii przemysłowej i technicy produkcji, sprzęt przetwarzający na dużą skalę, urządzenia do obróbki cieplnej o temperaturze 850 ° C (wyżarzanie i eliminacja naprężeń wewnętrznych w parowniku) i automatyczny sprzęt spawalniczy całkowicie rozwiązują problem polegający na "dostosowywaniu produktów o specjalnym kształcie i niestandardowych" ". Rozwiąż wszelkie wymagania klientów dotyczące lodu.

Shenzhen Lier Machinery and Equipment Co., Ltd. obecnie produkuje kilkadziesiąt modeli układu fluorowego płatkowego maszyny do lodu i systemu odparowywania płatków lodu z układu amoniakalnego. 24-godzinna zdolność do produkcji lodu waha się od 300 do 200 ton, w pełni zaspokajając rosnący popyt. Wymagania handlowe dotyczące lodu i lodu. Produkty są szeroko stosowane w konserwacji produktów wodnych, świeżych owocach i warzywach, przetwórstwie mięsnym, uboju drobiu, przemyśle farmaceutycznym, przemyśle tekstylnym i farbiarskim, rybołówstwie morskim, eksperymentach naukowych, elektrowniach atomowych i betoniarstwie oraz wielu innych okazjach. Jednocześnie dostarczamy najbardziej rozsądne i wydajne rozwiązania projektowe zgodnie z faktycznymi potrzebami naszych klientów i rozwiązujemy potrzeby maksymalizacji naszych klientów za pomocą najbardziej profesjonalnych i rozsądnych produktów.

"Technologia i innowacja nigdy się nie kończą, jakość i serwis nadal przewyższają" to nasz wieczny cel, będziemy podtrzymywać ducha profesjonalizmu, uczciwości i współpracy "win-win" z naszymi klientami.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Lier Machinery Equipment Co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Jacky

Tel: 86-755-8529-5155

Faks: 86-755-8149-3061

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)